Kiermasz

KIERMASZ STROIKÓW I OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Stało się już tradycją, że w ostatnich dniach przed Świętami Bożego Narodzenia jedna sala w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie  zmienia się w przedświąteczną „galerię” stroików i ozdób świątecznych. W tym roku  taki kiermasz odbył się 19  grudnia i cieszył się dużym zainteresowaniem. Wydarzenie to nie tylko wprowadziło nas w atmosferę zbliżających się Świąt, ale było też wspaniałą okazją do zakupu stroików świątecznych oraz spotkania z zaproszonymi gośćmi: przedstawicielami władz samorządowych, lokalnych firm, mieszkańców naszej gminy a także przyjaciół przedszkola.

Galeria świąteczna prezentowała się wspaniale. Wszystkie stroiki i ozdoby były piękne. Wśród tradycyjnych stroików z igliwia, pierników, choinek było też kilka zupełnie nowatorskich ozdób świątecznych. Rodzice - wykonawcy, tych cudeniek, co roku zaskakują nas czymś nowym.

Impreza zakończyła się słodkim poczęstunkiem, który przygotowała Rada Rodziców. Natomiast fundusze zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na potrzeby naszego przedszkola.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie, życzliwość i ciepłe słowa, a dzieciom i ich rodzicom za wielkie zaangażowanie w pomoc na rzecz przedszkola i wykonanie tych wszystkich wspaniałości.

G.Czechowska