Dzień Rodziny

Wiosna, wiosna dziś na łące,  dla mamy i taty będzie koncert.
Niespodzianki dla Was mamy, więc serdecznie zapraszamy,
aby uczcić Wasze Święto, tańcem, wierszem i piosenką.”

DZIEŃ RODZINY

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na które czekają z wypiekami na twarzy.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji, 25 maja  przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie zaprosiły swoich najbliższych na uroczysty program artystyczny  do ECB. Wszystkich zebranych serdecznie powitała dyrektor przedszkola pani Zdzisława Belon, która podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.

W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się:  wiosenne przedstawienie pt.: „Przygody niegrzecznej żabki”, okolicznościowe wiersze i piosenki podkreślające wielką miłość do rodziców oraz tańce, które zaprezentowały wszystkie grupy przedszkolne. Na koniec zaproszono rodziców na słodki poczęstunek. Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były serduszka z napisem: „Kocham Cię Mamo”, „Kocham Cię Tato”.  Było to radosne i słoneczne przedpołudnie spędzone w wielkiej przedszkolnej rodzinie.

Gabriela Czechowska