Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

"Przytulam, bo lubię"

„Przytulam, bo lubię”.

Konkurs plastyczny i specjalne seanse filmowe to składowe projektu „Przytulam, bo lubię” realizowanego w kilkudziesięciu miejscowościach i miastach na ternie całego kraju. Jednym z celów akcji jest uczenie dzieci i ich bliskich uważności na małe gesty i słowa, dzięki którym tworzymy i utrzymujemy dobre relacje. Współorganizatorem  projektu było Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie. Fundamentem projektu „Przytulam, bo lubię” był konkurs plastyczny. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu kreatywnej i kolorowej pracy obrazującej stwierdzenie „Przytulam, bo lubię” dowolną techniką. Liczyła się pomysłowość , jakość wykonania a przede wszystkim samodzielność. W konkursie tym wzięły udział przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie. Ogłoszenie wyników odbyło się w dniu 12 maja 2017r w trakcie finału projektu „Przytulam, bo lubię”. Spośród ponad 200 prac, które wpłynęły na  ten konkurs wyróżnienie otrzymała MAJA BEDNARSKA z naszego przedszkola. Po wręczeniu nagród przedszkolaki obejrzały specjalną projekcję wybranych odcinków serialu „Przytul mnie”. Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział a Majeczce gratulujemy!!!

Barbara Żurek