Gminny Konkurs Recytatorski

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

„W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”

20.04.2017r. odbył się  gminny etap konkursu recytatorskiego pt.:  „W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH”.  Tegorocznym organizatorem gminnego etapu konkursu było Samorządowe Przedszkole w Pacanowie. Dzieci zaprezentowały wspaniale przygotowane utwory, niemniej jednak do dalszego etapu, tym razem powiatowego, zakwalifikowało się  po troje w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria : klasy „O” - I

I miejsce - Oliwia Broda, SP Rataje Słupskie, wiersz pt.: „Witaminy” K. Gruszczyńskiego

II miejsce – Julia Legiecka, SP Rataje Słupskie, twórczość własna „W zdrowym ciele zdrowy duch”

III miejsce – Julia Polniak, Samorządowe Przedszkole w Pacanowie, wiersz pt.: „Zdrowie” I. Salach

Kategoria : klasy II- III

I miejsce - Anna Maliga, ZPPO Wójcza, wiersz pt.: „Łakomy Maciek”

II miejsce – Martyna Nowicka, SP Pacanów, wiersz pt.: „Witaminy” K. Gruszczyńskiego

III miejsce – Magdalena Badyl,  SP Rataje Słupskie, wiersz pt.: „ Na zdrowie” J. Kochanowskiego

Gratulujemy wszystkim laureatom ! Szczególne podziękowania składamy p. dyrektor Karolinie Kępczyk  za udostępnienie sali, w której odbywał się konkurs oraz pracownikom ECB za okazaną pomoc.

G.Czechowska, E.Kapusta