Dzień wiosny

We wtorek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.  Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od  gier i zabaw w grupach, związanych z tematyką pór roku. Wszystkie dzieci z entuzjazmem i zaangażowaniem rozwiązywały zagadki o wiośnie, śpiewały piosenki oraz uczestniczyły w grach i zabawach ruchowych.
 Tego dnia został także rozstrzygnięty konkurs plastyczny "EKO- marzanna "- wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wspaniałe dyplomy i nagrody. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Marzanna.  Jesteśmy pweni, że starania naszych wspaniałych Przedszkolaków sprawią, że Wiosna zawita do nas na dobre.