"Proszę państwa, oto ROK" przedstawienie przygotowane przez uczniów kl. II SP

17 lutego w progach Samorządowego Przedszkola w Pacanowie zawitali nasi absolwenci – dzieci z klasy II „a” wraz z wychowawczynią p. Barbarą Tomalską. Drugoklasiści, pięknie przebrani za poszczególne miesiące roku, recytowali wiersze i śpiewali piosenki tematycznie związane z przygotowaną inscenizacją pt.: „Proszę państwa, oto ROK”. Przedszkolaki zapatrzone w starszych kolegów, usystematyzowały wiedzę dotyczącą pór roku i kolejnych miesięcy. Potem był czas na wspólną zabawę i odpoczynek. Dziękujemy naszym absolwentom i pani Basi za odwiedziny oraz pięknie przygotowaną inscenizację.

Gabriela Czechowska