Dzień BABCI i DZIADKA

„Dziś dla babci słońce mamy
I całuski dla dziadziusia
Dziś życzenia wnuczek składa
I piosenki śpiewa wnusia.”

DZIEŃ BABCI I DZIADZIUSIA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego dzieci pamiętały o ich święcie i wspólnie ze swoimi paniami przygotowały dla nich przedstawienie. 26 stycznia licznie przybyli goście zasiedli w sali widowiskowej ECB i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.  Starszaki  przygotowały przedstawienie pt.: „Kopciuszek,” a dalszy program artystyczny w wykonaniu pozostałych przedszkolaków wyrażał miłość ukrytą w pięknych wierszach i  piosenkach. Każda grupa zaprezentowała także swoje umiejętności taneczne, wyćwiczone pod kierunkiem pani Joanny Białej – Wilk,  animatora tańca.  Nie zabrakło też głośno zaśpiewanego STO LAT! Następnie wszystkie wnuczęta wręczyły upominki swoim babciom i dziadziusiom. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Piękne życzenia złożyła wszystkim przybyłym gościom pani dyrektor Zdzisława Belon.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!

G.Czechowska