Spotkanie z panem policjantem

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Ponieważ odwiedziny przedstawiciela  Policji  cieszą się w naszym przedszkolu dużą popularnością, to  22.09.2016r. zaszczycił  nas swoją obecnością dzielnicowy- pan Dariusz Rasała. Opowiedział jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu można powiedzieć jak się nazywamy, a komu nie? Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z naszym gościem. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu.
Pan policjant chętnie opowiedział przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, jak należy przewozić dzieci w samochodzie i jakie skutki niesie za sobą jazda bez fotelika i nie zapiętych pasów.
Serdecznie dziękujemy Panu Dariuszowi za wspaniałe przeżycia i przybliżenie tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta.

Gabriela Czechowska