Biedronki na podium !

„BIEDRONKI” na podium!

„W zdrowym ciele zdrowy duch”-pod taką nazwą rozpoczął się 22 kwietnia plebiscyt Echa Dnia w czasie którego wybierano najsympatyczniejszych przedszkolaków w powiecie buskim. W plebiscycie wzięło udział 59 grup przedszkolnych w tym cztery z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie. Każda grupa przedszkolna zaprezentowała się na zdjęciu razem ze swoją wychowawczynią i panią dyrektor Zdzisławą Belon a także w krótkim filmiku dotyczącym zdrowego żywienia. Plebiscyt trwał do 10 maja. Rywalizacja między wszystkimi grupami była ogromna  a czym bliżej finału wielkie emocje. Tym bardziej z wielką przyjemnością dzielę się informacją, że grupa „Biedronki” z naszego przedszkola z wychowawczynią Ewą Kapustą zajęła II  miejsce z ilością 21 309 głosów. To dla nas zaszczyt i sukces tym bardziej, że tak wiele grup było do „pokonania”. Grupa „Muchomorki” z wych.B.Żurek otrzymała „szczęśliwą trzynastkę” czyli zajęła 13 miejsce  a  „Krasnoludki” z wych E.Nowak  i  „Żabki”z wych. G.Czechowską  znalazły się w trzeciej dziesiątce.  Gratulujemy „Biedronkom”, cieszymy się razem z nimi, bo to też sukces naszego przedszkola. Zwycięzcy-każde dziecko z tej grupy otrzyma zaproszenie dla dziecka i opiekuna do Ośrodka Sielsko na Wygodzie. Zaproszenie uprawnia do : wstępu do Dinoparku oraz Minizoo, oprowadzenia na koniu jedno kółko i zabawy na placu zabaw. Życzymy więc „Biedronkom” dobrej zabawy.

W imieniu pani dyrektor Zdzisławy Belon a także każdej wychowawczyni  serdecznie dziękuję  wszystkim, którzy głosowali na nasze przedszkolaki poprzez stronę echodnia.eu, na facebooku  a także za każdy wysłany sms.

Warto było sprawić dzieciom tyle radości!

Barbara Żurek