Spotkanie bajek - przedstawienie

„SPOTKANIE BAJEK”

25.04.2016 r. w budynku ECB odbyło się przedstawienie pt.: „Spotkanie bajek” przygotowane pod kierunkiem pani Darii Nawrot

i pozostałych nauczycieli w ramach akcji „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”. W bajce wystąpiły  najpopularniejsze i bliskie dzieciom postacie: Jaś i Małgosia, Brzydkie Kaczątko, Czerwony Kapturek, Calineczka, Kot w butach oraz Śnieżka i siedmiu krasnoludków.

Nasi mali aktorzy z dużym zaangażowaniem wcielili się w swoje role, nie tylko ładnie recytowali swoje kwestie, ale też śpiewali i tańczyli!  A zadaniem widowni było odgadywanie, jakie postacie pojawiły się na scenie. Dopełnieniem całości była piękna scenografia i kostiumy dzieci.  Wszyscy się starali jak mogli, gdyż na widowni zasiedli zaproszeni goście – nasi absolwenci, dzieci z Ia i Ib wraz ze swoimi wychowawczyniami. Bawiliśmy się świetnie! Dziękujemy szczególnie naszym najmłodszym przedszkolakom, które pięknie odegrały powierzone im role.

Gabriela Czechowska