Teatrzyk "Przygody doktora..."

Artyści z teatru „ART-RE”

W dniu 05.05.2016 r. wystąpili w naszym przedszkolu aktorzy ze Studia Małych Form Teatralnych „ART-RE” z Krakowa, którzy przybyli  z przedstawieniem „ Doktor Dolittle i przyjaciele". Była to pełna humoru opowieść o niezwykłym lekarzu, znającym mowę wszystkich zwierząt. Dzieciom bardzo się spodobały perypetie tytułowego bohatera, któremu udało się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym. Dzieci zostały zabrane w podróż statkiem, spotkały zwierzęta oraz odbyły przygodę z piratami. W dżungli zobaczyły dzikie zwierzęta i miały okazję do wesołej zabawy. Doktor leczył swoich przyjaciół i bawił dzieci, w czym pomagała my różowa świnka i strachliwa zebra.

Spektakl miał  na celu zachęcenie dzieci do właściwego wyboru pozytywnych wartości i zastanowieniem się nad własnym postępowaniem. Umiejętności aktorów - prowadzenia z widownią improwizowanego dialogu z wykorzystaniem elementów zabawy - doskonale wpływają na spontaniczną reakcję widza. Dziękujemy.