Wycieczka do Buska Zdroju na przedstawienie teatralne

Baśń muzyczna

„W tajemniczej krainie krasnali"

22 marca dzieci z grup: „Biedronki” i „Żabki” obejrzały  baśń muzyczną w wykonaniu aktorów Teatru Dzieci i Młodzieży „DUDUŚ” z Łodzi. W tym celu wybraliśmy się do Buska Zdroju, bo właśnie w  BSCK odbyło się widowisko.     Przedstawienie było pogodne i wesołe, pełne śpiewu, tańca i ruchu scenicznego.

Wartkiej akcji towarzyszyły błyskotliwe i zabawne dialogi, a bardzo dobrze znani bohaterowie baśni wzbudzali żywiołowe emocje u dzieci.  Przedstawienie podobało się dzieciom, ponieważ mogły w nim brać czynny udział. Aktorzy zapraszali młodych widzów na scenę, prosząc o pomoc, rady, wskazówki i podpowiedzi. Dzieci czuły, że bez ich pomocy główny bohater nie pokonałby wszystkich przeciwności losu. Na zakończenie odbyło się losowanie nagród rzeczowych. Dzieci otrzymały także kolorowe baloniki!