Koncert w ECB

KONCERT WOKALNO- MUZYCZNY W ECB

05.02.2016r. wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w koncercie muzycznym zorganizowanym przez ECB. Dzieci wysłuchały pięknych utworów w wykonaniu artystów ze SP w: Pacanowie, Ratajach Słupskich i Oblekonia. Mieliśmy okazję podziwiać talenty wokalno- muzyczne indywidualnych wykonawców, a także dwóch zespołów, które powstały w ECB pod kierownictwem pana Arkadiusza Kozioł ( „Power Music” i „For You” ).

Repertuar był urozmaicony. Młodzi artyści perfekcyjnie wykonali utwory zespołów:

„ Enej”,  „Feel”. Usłyszeliśmy też popularne obecnie piosenki Sylwii Grzeszczak, Dawida Podsiadło, Ellie Goulding. Dzieci bawiły się super, niektórzy nawet tańczyli. Chłopcom najbardziej przypadły do gustu partie grane na perkusji i gitarach. Być może, właśnie tego dnia zaszczepiliśmy w nich chęć tworzenia muzyki i za kilka lat będziemy ich oglądać na tej scenie. Organizatorom koncertu składamy serdeczne podziękowania za zaproszenie.

Gabriela Czechowska