Wizyta w DPS

Wizyta w DPS w Słupi

W związku z tym, że Dzień Babci zbliża się małymi krokami, tradycyjnie już postanowiliśmy wybrać się z życzeniami do naszych zaprzyjaźnionych babć w Domu Pomocy Społecznej w Słupi. 15 stycznia 2016r. ruszyliśmy w drogę autobusem szkolnym. Tego dnia, piękna, zimowa aura umiliła nam wyjazd. Natomiast pensjonariuszki oraz pracownicy DPS-u jak zwykle przyjęli nas w miłej i serdecznej atmosferze. Nasze przedszkolaki przedstawiły Jasełka bożonarodzeniowe, które były połączone tematycznie także z Dniem Babci. Dzieci  obejrzały piękną szopkę w kaplicy pensjonariuszek, a na koniec otrzymały paczki pełne słodkości. Wizyta była udana!  Jej celem było zaszczepienie w dzieciach szacunku do osób starszych, ale też rozwijanie umiejętności wypowiadania się przez muzykę i małe formy teatralne.

Gabriela Czechowska