Wycieczka do Staszowa na przedstwienie "Czerwony Kapturek"

„CZERWONY  KAPTUREK”

30 listopada 2015 r. odbyła się kolejna wycieczka przedszkolaków , tym razem do Domu Kultury w Staszowie. Obejrzeliśmy tam widowisko teatralne pt.: „Czerwony Kapturek”.

Przedstawienie miało piękną oprawę muzyczną oraz scenografię. Dzieci z uwagą oglądały przygody  Kapturka, który nie dość, że pięknie śpiewał, to jeszcze miał same śmieszne przygody po drodze do babci. A wszystko przez dwie wesołe Wiewióry, które ciągle o coś się sprzeczały i pana Muchomora! Było dużo śmiechu!  Największą radość sprawiło dzieciom wspólne wypowiadanie zaklęć i efekty specjalne w postaci dymu i kolorowych świateł. Wycieczka była udana, a dzieci zadowolone wróciły do przedszkola, mimo, że pogoda tego dnia była dość wietrzna.

Gabriela Czechowska