Żegnaj przedszkole

Żegnaj przedszkole- wakacji nadszedł czas!

28 czerwca 2012r w Europejskim Centrum Bajki w Pacanowie odbyła się uroczystość pożegnania straszaków, czyli dzieci odchodzących do szkoły oraz pożegnanie przedszkola na okres wakacji przez grupy młodsze.

„Krasnoludki” i „Muchomorki” pożegnały starszych kolegów wierszem, tańcami i piosenkami. Starszaki, czyli „Biedronki” i „Żabki” zaprezentowały krótki program artystyczny w którym pożegnały przedszkole oraz podziękowały pani dyrektor, nauczycielkom oraz pracownikom przedszkola za wszystkie chwile razem spędzone…Żegnaj przedszkole na szkołę nadszedł czas Niech wspomnienia pozostaną a do przodu biegnie czas.”

Dyrektor przedszkola Zdzisława Belon życzyła dzieciom udanych, bezpiecznych wakacji oraz sukcesów w szkole. Rodzicom zaś podziękowała za współpracę, a tym, którzy szczególnie aktywnie brali udział w życiu przedszkola, wręczyła dyplomy. Szczególne podziękowania i pamiątkową statuetkę otrzymała pani Joanna Cepil, która była niezawodnym wieloletnim sponsorem przedszkola.

Dyplomy i nagrody otrzymały dzieci należące do kółka tanecznego i kółka teatralnego oraz biorące udział w różnego rodzaju konkursach. Podziękowania i dyplomy za ciekawe, niekonwencjonalne metody pracy, inspirujące pomysły organizacyjne oraz zapał przy ich realizowaniu otrzymały także nauczycielki Ewa Kapusta, Lucyna Bartusiak i Barbara Żurek.

Przedstawiciele Rady Rodziców złożyli na ręce Pani Dyrektor podziękowania za trud włożony w opiekę nad dziećmi i edukację przygotowującą je do podjęcia nauki w szkole. Ostatnim punktem tej miłej, ale i wzruszającej uroczystości był taniec „Wakacje”, czyli barwny „wąż” do którego maluchy razem ze swoimi wychowawczyniami zaprosiły wszystkich zebranych. Wspólna zabawa dzieci, pani dyrektor, nauczycielek i rodziców zakończyła uroczystość.

Po roku wytężonej pracy wszyscy zasłużyli sobie na letni wypoczynek, który pozwoli nabrać sił do realizacji nowych wyzwań.