II etap gminny IX „Małego” Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Świat wokół nas”.

alt”ŚWIAT WOKÓŁ NAS…’

20 kwietnia 2012r w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie odbył się II

Etap Gminny

IX „Małego” Powiatowego Konkursu Recytatorskiego „Świat wokół nas”.

Koordynatorem tego konkursu była nauczycielka Halina Schabowska.W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej w Pacanowie, SP w Oblekoniu, SP  w Wójczy  oraz z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie i Samorządowego Przedszkola w Wójczy. Do konkursu przystąpiło 21 dzieci w kategoriach: 0-I klasa i II-III klasa. Jury w składzie:

H. Schabowska, B. Krzemień, B. Polańska, J. Rogala, B. Czapla i R. Jankoska wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach.

W grupie młodszej  0-I kl  :

I miejsce: Aleksandra Lis- SP Wójcza

II miejsce: Dominika Nizioł- SP Oblekoń

IIImiejsce: Olaf Sasiela- przedszkole  Pacanów

W kategorii II-III kl:

I miejsce: Oliwia Sekuła –SP Pacanów

II miejsce: Daniel Banach-SP Pacanów

III miejsce: Sławomir Szczepanek-SP Oblekoń

i wyróżnienie Kamil Kaczor – SP Pacanów

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe , a reszta uczestników dyplomy za udział.

Laureaci tego konkursu wezmą udział w III Etapie Powiatowym.

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów na dalszym etapie, wszystkim dziękujemy za udział i życzymy również dalszych sukcesów artystycznych.

Barbara Żurek