Kiermasz stroików świątecznych

Od 9 lat w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie odbywają się kiermasze i aukcje. Przez ostatnie lata dotyczyły one Świąt Bożego Narodzenia czyli ozdoby choinkowe, stroiki, szopki bożonarodzeniowe. W tym roku na kiermaszu wystawionych zostało 56 stroików przygotowanych przez rodziców, nauczycieli oraz dzieci. Dużą sympatią cieszyły się również  własnoręcznie wykonane bombki choinkowe oraz pięknie przybrane gwiazdy betlejemskie.

Zaproszeni goście: samorządowcy, pedagodzy, rodzice, przyjaciele przedszkola mieli trudny orzech do zgryzienia dokonując wyboru. Prezentującą się okazale wystawę wzbogacała unosząca się w powietrzu woń jodły, świerku, cynamonu oraz pomarańczy. W tle słychać było świąteczne melodie. Niepowtarzalna atmosfera świąt roztaczała się wokół wszystkich przybyłych gości.

Uwieńczeniem całej imprezy był słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców.

( zdjęcia w zakładce GALERIA)

Najpiękniejsze stroiki świąteczne - W Lublinie, w dniach 17 i 18 grudnia, zobadczyć można było wystawę, połączoną ze sprzedażą około 150 stroików i kompozycji świątecznych, wykonanych przez młodzież z Technikum Terenów Zieleni o specjalności architektura krajobrazu/fot. Mirosław Trembecki