WIZYTA W BIBLIOTECE

03.06.2015 r. wszystkie przedszkolaki odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną. Jak zawsze mogliśmy liczyć na serdeczne powitanie ze strony pani bibliotekarki Zofii Judy.

Dzieci posłuchały ciekawych informacji na temat biblioteki oraz pracy bibliotekarza. Następnie pani Zosia przeczytała dzieciom znaną bajeczkę o przygodach krecika. Najwięcej radości było jednak podczas samodzielnego oglądania książek. Wszystkie były bowiem pięknie wydane, jedne przestrzenne, a  inne z kolorowymi ilustracjami! Chłopcy znaleźli na półkach książki o Batmanie i samochodach, natomiast dziewczynki o księżniczkach.

Wizyta upłynęła w miłej atmosferze, a dzieci dziękując pani Zosi za ciepłe przyjęcie, obiecały, że na pewno przyjdą wkrótce z rodzicami wypożyczyć książeczkę.

Gabriela Czechowska