BAL

„BAL  CZAROWNIC”

03.02.2015 r. nasze przedszkolaki zamieniły się w różne postacie bajkowe: księżniczki, rycerzy, różnego typu zwierzątka oraz czarownice…  No właśnie!  Motywem przewodnim tegorocznego balu karnawałowego były właśnie czarownice i  ich wszelakie atrybuty.  W związku z tym bal prowadziły dwie sympatyczne Czarownice z krakowskiego Studia „AR – TE”, które zapraszały wszystkich do udziału w super zabawie i rozmaitych konkursach.  Same też  potrafiły niepostrzeżenie wmieszać  się w tłum dzieci i tańczyć ze swoimi miotłami. W przerwie między tańcami był czas na słodki poczęstunek, aby nabrać sił do następnej partii zabawy. Bal uznano za udany, co najlepiej potwierdziły uśmiechnięte buzie naszych przedszkolaków. Taki  dzień na pewno długo pozostanie w ich pamięci.

Gabriela Czechowska