Jasełka bożonarodzeniowe

W środę, 17 grudnia w budynku Europejskiego Centrum Bajki odbyły się jasełka bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków pod opieką s. Olgi Kulec oraz wychowawczynie poszczególnych grup. Przedstawienie było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Scena wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki i wspaniale recytowały przygotowane wierszyki. Do szopki przybyli też pastuszkowie i Trzej Królowie, którzy przynieśli Dzieciątku dary. Na koniec małe Śnieżynki zatańczyły Jezuskowi piękny taniec.  Jasełka obejrzeli rodzice oraz zaproszeni goście. W tak miłym i serdecznym nastroju przybliżyliśmy sobie oraz wszystkim gościom sens zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

Gabriela Czechowska