Kiermasz stroików świątecznych

KIERMASZ  STROIKÓW I OZDÓB ŚWIĄTECZNYCH

Wszyscy, którzy chcieli kupić świąteczne stroiki oraz ozdoby  mieli taką okazję odwiedzając nasz bożonarodzeniowy kiermasz, jaki odbył się 16 grudnia w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie . Świąteczne stroiki, błyszczące cekinami bombki czy misternie wykonane  choinki zachęcały do zakupów. A wybór był ogromny. Dla każdego coś pięknego: stroik pachnący lasem, anioły, bombki z pięknych wstążek.

Natomiast  aktywne uczestniczenie dzieci i ich rodziców w ogłoszonym konkursie przedszkolnym pt.: „Stroik świąteczny” przez panie: Ewę Nowak i Darię Nawrot - było okazją do rodzinnej refleksji nad tym, co przetrwało w naszych domach z dawnych tradycji i zwyczajów. Niewątpliwie organizowany przez nas co roku „Kiermasz stroików świątecznych” sprzyja także silniejszej integracji nauczycieli, dzieci i rodziców podczas wspólnych działań. Jak zwykle nie zawiedliśmy się! Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom za piękne stroiki i ozdoby oraz tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w dniu kiermaszu i kupili te piękne symbole świąt Bożego Narodzenia.

Gabriela Czechowska