DZień Dziecka

BAL KRASNALI

Dzień dziecka można obchodzić na różne sposoby. Ten czas najczęściej planują i organizują rodzice swoim pociechom. W naszym przedszkolu pani dyrektor Zdzisława Belon w porozumieniu z Radą Rodziców zorganizowała ten czas w ciekawy i miły sposób.

03.06.2014 r. wszystkie przedszkolaki z okazji Dnia Dziecka bawiły się razem z aktorami krakowskiego studia „AR- TE” na „krasnoludkowym balu”.  Dwa krasnoludki zaprosiły dzieci w podróż po świecie krasnali, a że są  to istoty małe- to trzeba było im czasem pomagać w różnych czynnościach.  Toteż ochotnicy nakładali malutkie koszyczki na specjalne patyki, skręcali i rozkręcali na czas krasnoludkowe sznurki, wyruszali też na wycieczkę krasnoludkowym pociągiem. Zabawa była super, natomiast  muzyka porywała do tańca. Tego dnia zamiast słodkości dzieci zajadały pizzę, która wszystkim smakowała. Jak święto – to święto!

Takie obchody Dnia Dziecka zafundowała przedszkolakom Rada Rodziców, której serdecznie dziękujemy! Podziękowania należą się także wszystkim pracownikom naszej placówki za czas poświęcony dzieciom i organizacji tego przedsięwzięcia.

Gabriela Czechowska