Podsumowanie konkursu "najoryginalniejsza ozdoba ....."

„NAJORYGINALNIEJSZA OZDOBA ŚWIATECZNA”- taki tytuł nosił konkurs  plastyczny zorganizowany w naszym przedszkolu przez nauczycielki: E. Kapusta i B.Żurek.

Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z dekoracjami, ozdobami ,choinkami, stroikami. Można je kupić w każdym sklepie ale najpiękniejsze są te, które wykonuje się własnoręcznie odczuwając radość z tworzenia. Na pewno nie zabrakło jej naszym przedszkolakom, bo wykonały mnóstwo pięknych choineczek, stroików, bombek, aniołków, kartek świątecznych, szopek bożonarodzeniowych i innych cudnych ozdób. W konkursie wzięło udział 30 dzieci. Tak, jak wskazywał tytuł konkursu główne miejsca zajęły „najoryginalniejsze ozdoby”. Wśród nich choinka wykonana z płatków kosmetycznych ozdobiona ziarnkami kawy i perełkami, wisząca  ozdoba wykonana z puzzli, choinka z papierowej wikliny czy  prosta ale oryginalna  choinka  ze starej książki, pomysłowe anioły i szopka z surowego drewna i kory a także niepowtarzalny stroik.

Za te oryginalne ozdoby  nagrody otrzymają:

I miejsce-Maja Wójtowicz i Norbert Czaja

II miejsce-Maja Bednarska i Ula Biegacz

II miejsce-Karolinka Korczak i Sandra Topór

Wyróżnienia:

Karolinka Rajczewska i Oksana Laska

Zwycięzcom gratulujemy.

Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymają dyplomy.  Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom  za udział w konkursie a dorosłym za pomoc w przygotowaniu ozdób, które już wprowadzają nas w świąteczny nastrój.

Wszystkie prace biorące udział w konkursie zostały przekazane na świąteczną aukcję ,która odbędzie się w przedszkolu w dniu 18.12 3013 r.