Szlachetna paczka

SZLACHETNA PACZKA!  – zostań darczyńcą!

Podaruj potrzebującym radość, nadzieję i realną pomoc na święta. Zrób Paczkę!

Pod takim hasłem w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie  nauczycielki: L. Bartusiak, E. Kapusta i B. Żurek zorganizowały świąteczną zbiórkę żywności dla dzieci uczęszczających do przedszkola z rodzin znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej. Dzięki dobrym sercom darczyńców zebrałyśmy produkty żywnościowe a także higieniczne i chemiczne, które zostały podzielone i przydzielone przez Radę Pedagogiczną dla dzieci, które potrzebują takiej pomocy. To dzięki WAM drodzy darczyńcy pięć rodzin będzie miało „słodsze” święta. W imieniu własnym i tych obdarowanych serdecznie dziękujemy.

Każdy w swym sercu pragnie dobra dla siebie i innych, dążymy do dobra, oczekujemy dobra, podziwiamy umiejętność czynienia dobra, odczuwamy radość z otrzymywania, ale i bezmierne szczęście z obdarowywania innych bezinteresowną dobrocią.

Barbara Żurek