Cudownych Rodziców Mam

Cudownych Rodziców mam…

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku.

Z tej okazji przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie przygotowały specjalny program artystyczny. Uroczystość ta odbyła się w dniu 23.05.13r w Europejskim Centrum Bajki. Poprzez wiersze, piosenki i tańce przedszkolaki podziękowały rodzicom za trud włożony w ich wychowanie. Pod kierunkiem swoich wychowawczyń kolejno prezentowały się grupy przedszkolne. Jako pierwsze wystąpiły najmłodsze „Muchomorki” i „Krasnoludki” a następnie „Biedronki” i „Żabki”. Wiersze pełne miłości, wdzięczności i szacunku dla rodziców przeplatały tańce, które przedszkolaki przygotowały na zajęciach rytmiki. Następnie wszystkie dzieci z laurkami i upominkami wcześniej przygotowanymi w przedszkolu udały się do swoich rodziców by złożyć życzenia i mocno ich ucałować. W tle rozbrzmiewała piosenka „Cudownych rodziców mam…” i popłynęła z oczu niejedna łza wzruszenia. Pani dyrektor Z. Belon składając życzenia rodzicom zaprosiła na słodki poczęstunek do przedszkola,ponieważ niesprzyjająca aura nie pozwoliła na wspólne zabawy i biesiadowanie na placu przedszkolnym.

Był to bardzo udany, miły i wesoły dzień. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by ta uroczystość mogła się odbyć.

Rodzicom z okazji święta życzymy zdrowia, codziennej radości a wraz ze słowami największej wdzięczności składamy podziękowania za wszystkie trudy i starania.

Barbara Żurek