"Cała Polska Czyta Dzieciom"

?

„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

Kampania Cała Polska Czyta Dzieciom zachęca wychowawców, rodziców i innych dorosłych, do codziennego, co najmniej 20-minutowego czytania dzieciom

Cele ogólnopolskiej kampanii ”Cała Polska czyta dzieciom” realizowane są przez cały rok szkolny w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie. Czytają nie tylko nauczycielki ale także zapraszani goście.

22.04.2013r  dla dzieci z grup: ”Krasnoludki” i „Muchomorki” czytała bajki pani Elżbieta Mormel wieloletnia nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej w Pacanowie. Dzieci z uwagą słuchały bajki pt: ”Księżniczka Szarlotka”a także lubianych wierszy J. Brzechwy. Nie było to pierwsze spotkanie z panią E. Mormel ,która chętnie przyjmuje zaproszenia od przedszkolaków, zawsze ciekawie interpretuje czytane bajki i rozmawia z dziećmi na temat ich treści .Dziękujemy pani Elżbiecie za przybycie do  przedszkola , za miło spędzony czas i zapraszamy jak najczęściej.

Barbara Żurek