Podsumowanie konkursu "Najpiękniejszy upominek na Dzień Kobiet"

„Najpiękniejszy upominek na Dzień Kobiet”

Idą chłopcy parami, niosą koszyk z darami.
Wszystkie panie i dziewczynki,
dziś dostaną upominki.

Zrobiliśmy je sami.

Z racji zbliżającego się Dnia Kobiet już myślimy o upominkach dla naszych pań: dla mamusi,babci, siostrzyczki czy ulubionej koleżanki. Chcąc dobrze przygotować się do tego święta przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Pacanowie wzięły udział w konkursie na najpiękniejszy upominek- oczywiście własnoręcznie wykonany. Organizatorkami tego konkursu były nauczycielki: L.Bartusiak, Ewa Kapusta i B.Żurek. Na konkurs wpłynęły piękne i różnorodne prace. Były to: kwiaty z bibuły i krepiny, kartki z kwiatami wykonanymi techniką orgiami, obrazki z masy solnej i papierowej, koszyczki z dekoracyjnymi kwiatuszkami i ozdobami oraz piękna ikebana. Trudno było wybrać tę najpiękniejszą pracę konkursową.

Konkurs został rozstrzygnięty i kolejne miejsca zajęli:

I miejsce; Kacper Wójtowicz

II miejsce: Tatiana Kukulska i Karol Pawelec

III miejsce: Kasia Gołębiowska i Bartosz Dyl

Wyróżnienia:

Kinga Lewińska, Bartłomiej Wadowiec i Jakub Grąbka

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie a dorosłym za pomoc w rozwijaniu twórczych talentów u swoich pociech.

Wszystkim kobietom-tym dużym i tym malutkim życzymy wiele radości i miłości w Dniu Kobiet i w każdym kolejnym dniuSmile

Barbara Żurek