MIKOŁAJ 2012

Święty, święty rozdaje prezenty!

Wszystkie dzieci Mikołaja kochają,
Wszystkie dzieci na niego czekają,
Moc prezentów każdemu przyniesie,
Każde dziecko z prezentów się cieszy.

3 grudnia od samego rana przedszkolaki w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie wypatrywały długo oczekiwanego gościa.

Tej nocy napadało sporo śniegu, więc przedszkolaki nasłuchiwały czy nie słychać za oknem dzwonków sań św. Mikołaja. Najpierw pojawili się artyści Agencji Artystycznej Patigo, którzy zaprezentowali przedstawienie teatralne:„Święty, święty rozdaje prezenty” a później wkroczył Mikołaj z wielkim workiem podarunków. Specjalnie dla niego dzieci z grup „Krasnoludki” i „Muchomorki” przygotowały krótki program artystyczny. Mikołaj wysłuchał wierszy i piosenek a następnie obdarował każdego przedszkolaka prezentem.

To była wspaniała wizyta, która wywołała szczerą radość i uśmiech na buziach wszystkich dzieci.

Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas tylko raz w roku…

Barbara Żurek