Czwartek, 2024-04-18

Imieniny: Apoloniusza, Bogusławy

DZIEŃ  PLUSZOWEGO  MISIA.

Miodku zawsze miej w dostatku,
Żyj nam 100 lat nasz Misiaczku!

Czy można sobie wyobrazić świat bez misia?  Miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, najcudowniejsza przytulanka, symbol ciepła i łagodności, najbardziej ulubiona zabawka.

W piątek 23 listopada w Samorządowym Przedszkolu w Pacanowie obchodziliśmy Święto Pluszowego Misia. Dzieci w tym dniu z wielką radością przyszły do przedszkola trzymając w ramionach pluszowego przyjaciela. W naszym przedszkolu zagościły więc misie : te malutkie i te wielkie.  Dzieci z grup-„ Żabki” i „Biedronki” z wychowawczyniami: G. Czechowską i H. Schabowską na ten dzień przygotowały przedstawienie pt: „Bal u Pani Jesieni” w którym  w wierszach, tańcach i piosenkach pokazały uroki Jesieni. Wszystkie przedszkolaki obejrzały piękny występ starszaków razem ze swoimi maskotkami. Następnie odbyło się rozdanie nagród, dyplomów i upominków przyznanych za udział w przedszkolnych konkursach o tematyce jesiennej. Ten dzień był dla wszystkich naprawdę wyjątkowy i „misiowo ”udany. Zakończył się słodkim poczęstunkiem w towarzystwie ukochanych misiaczków i wspólnymi zabawami.

Barbara Żurek