Jesteś tutaj:
  2. Strona główna

Strona główna

Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców oraz sponsorów do dokonywania wpłat na konto Rady Rodziców:

nr konta:  07 8517 0007 0041 0430 6672 0001

Nasze przedszkole- to przedszkole, w którym wszystkie działania podejmowane są wspólnie z rodzicami i mają na celu dobro dziecka. Cieszy nas, że dzieci chętnie chodzą do naszego przedszkola. Czują się w nim bezpiecznie, są radosne, poznają otoczenie społeczne, techniczne i przyrodnicze, zdobywają wiedzę, nabywają określonych doświadczeń i umiejętności praktycznych, a ich rodzice są zadowoleni z działalności placówki.

Nasze przedszkole posiada następujące certyfikaty:

CERTYFIKAT „SZKOŁA/PRZEDSZKOLE PRZYJAZNE ŻYWIENIU I AKTYWNOŚCI FIZYCZNEJ”

Certyfikat w imieniu organizacji miesięcznika "Księżniczka" i "The Walt Disney Company" potwierdzający wzięcie udziału w

WIELKIM BALU KSIĘŻNICZEK

Certyfikat potwierdzający tytuł

"Kubusiowi Przyjaciele Natury"

II edycja 2009/2010

Certyfikat dla Samorządowego Przedszkola w Pacanowie za udział w Projekcie Edukacyjnym Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

"ŻYWE POMNIKI BEATYFIKACJI JANA PAWŁA II"

Misja przedszkola

• Jesteśmy dla dzieci, ich rodziców i środowiska lokalnego.
  • Istniejemy by pomagać rodzicom w procesie wychowania.
  • Pomagamy dzieciom w pełnym rozwoju zgodnie z ich możliwościami psychicznymi i fizycznymi.
  • Kierujemy się filozofią wychowania podmiotowego i respektowania praw dziecka.
  • Dążymy do partnerskiej współpracy z rodzicami, środowiskiem i władzami lokalnymi.
  • Dysponujemy fachową kadrą pedagogiczną.
  • Wyróżniamy się popularnościa w środowisku dzięki miłej i przyjaznej atmosferze.
  • Zapewniamy okazję do różnorodnych, ciekawych zajęć, stwarzamy warunki do wielokierunkowej edukacji dzieci.
  • Kultywujemy tradycje regionalne i obrzędy ludowe.
  • Szanujemy godność osobistą wychowanka.