1. Przedszkole czynne jest od 6.45 do 15.30

2.zajęcia dowolne 6.45

do 8.15

3. Dziecko nieobecne 14 dni bez usprawiedliwienia zostaje skreślone z listy wychowanków.

4.Dziecko przyprowadzane do przedszkola powinno być zdrowe, czyste i schludnie ubrane.

5. Informacji o zachowaniu dziecka i jego samopoczuciu udziela wychowawczyni danej grupy.

6. Samopoczucie jest uzależnione od wypoczynku dziecka i atmosfery domowej.

7. Rodzice nie powinni w obecności dziecka poruszać tematów ujemnych stron personelu przedszkola.

8. Rodzice powinni wykształcać u dziecka samodzielność oraz poczucie higieny osobistej.

9. Zabrania się przynoszenia słodyczy, pokarmów oraz własnych zabawek.

10. Opłaty za posiłki należy dokonywać regularnie do 10 każdego miesiąca.

11. Dziecka z przedszkola nie mogą odbierać rodzice lub opiekunowie prawni będący pod wpływem alkoholu.

12. Wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania placówki oraz pracy personelu należy kierować do dyrektora przedszkola.

13. Rodzice zobowiązani są do uczęszczania na zebrania, które odbywają się w przedszkolu.

RODZICE PROSZENI SĄ O ZAPOZNANIE SIĘ Z POWYŻSZYM REGULAMINEM I ŚCISŁE JEGO PRZESTRZEGANIE